завдання для опрацювання
Графік контрольних робіт за ІІ семестр 2019-2020 навчального року (переглянути)
Для перегляду графіку контрольних робіт класу:
1. Перейти по посиланню
2. Обрати відповідний клас та клікнути на його назві
ІІІ спосіб. Сайти класів "Дистанційне навчання"
(В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ для більш наочної подачі матеріалів до уроків)
Розклад та тривалість уроків
сайт закладу e-osvita
1 КЛАС | 2 КЛАС | 3 КЛАС | 4 КЛАС |
5 КЛАС | 6 КЛАС | 7 КЛАС | 8 КЛАС |
9 КЛАС | 10 КЛАС | 11 КЛАС |
І спосіб. Електронні таблиці класів ...
1 клас (переглянути)
2 клас (переглянути)
3 клас (переглянути)
4 клас (переглянути)
5 клас (переглянути)
6 клас (переглянути)
7 клас (переглянути)
8 клас (переглянути)
9 клас (переглянути)
10 клас (переглянути)
11 клас (переглянути)
для переходу між тижнями клікаємо на відповідних датах
ІІ спосіб. Групи класів у Viber
корисна інформація
Шановні учні! З 23 березня 2020 року, щодня:
у програмi «Ранкова кава» з 07.00 до 09.00 год. для учнiв молодшого та середнього шкiльного віку будуть демонструватися цiкавi пiзнавальнорозвиваючi програми, зустрiчi з цiкавими людьми, майстер-класи тощо;
з 12.10 до 13.00 год. для старшокласникiв будуть запропонованi iнформаuiйно-пiзнавальнi програми та уроки з пiдготовки до ЗНО.
Також записи програм можна буле переглянути на в онлайн-режимi на UA: Кропивницький Yоutubе-канал "ЮА: Кропивницький".
МОН України
Стартує трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН – починають з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.
Курси з підготовки до ЗНО
Випускники, щоб отримувати нові відео підпишіться на канал ...
10 сайтів для допомоги
Попереджаємо:
- «залипнути» на цих сайтах можна на багато годин: як дітям, так і дорослим.
- більшість сайтів англійською, тому допоможіть дітям.
Історія
https://ybogdanov.github.io/– розкішна горизонтальна візуалізація історії в особах: можна наочно побачити, хто з видатних діячів мистецтва, політиків, вчених, релігійних лідерів і бізнесменів жив в один час.
Чи знали ви, що Конфуцій, Будда, Піфагор, Сунь-цзи і Лао-цзи жили одночасно? Або останній імператор ацтеків Монтесума II і Леонардо да Вінчі були сучасниками? Якщо ні, то негайно переходите по посиланню.
Географія
https://windyty.com– неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течія Гольфстрім.
Крім Windyty, існує кілька подібних проєктів. Зокрема, на сайті http://www.ventusky.com ви зможете оцінити величину снігового покриву. А сервіс https://earth.nullschool.net дозволить також оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками.
Як повинен виглядати атлас в XXI столітті? Наприклад, так –http://dsl.richmond.edu/panorama.University of Richmond створює інтерактивний атлас історичної географії США. Замість пасивного вивчення сторінок атласу користувачі можуть переміщатися в часі та просторі, взаємодіяти з вбудованими в атлас слайдерами та діаграмами, а також просто насолоджуватися неймовірною красою візуалізації даних.
Можливо в дитинстві ви мріяли пробурити свердловину на іншу сторону Землі. Інтерактивний сервіс http://visual.ly/ дозволить вам це зробити.
Ви досягнете Земної ядра і паралельно дізнаєтеся купу фактів про речі, які зустрічаються на неймовірних глибинах: Паризькі катакомби, нафтові свердловини і багато іншого. Паралельно ви також зможете зануритися в океан в батискафі і «побачити» драйверів, китів і Маріанську западину.
Астрономія
http://htwins.net/scale2– відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона,Ейфелевої вежі або хромосоми.
Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінитивідстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого Всесвіту. І найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – що відкрив людський розум.
Чи знаєте ви, скільки разів Велика китайська стіна вміститься між Сонцем і Венерою? А скільки хвилин світло подорожує від нашогосвітила до Плутона?
Сервіс http://joshworth.com/…/pixelspa…/pixelspace_solarsystem.html дозволить вам представити відстані між об’єктами в Сонячній системі.1 піксель вашого екрану буде прийнятий за 3474 км – такий діаметр Місяця. Перемістити майже на 17 000 точок, ви побачите Меркурій.
Звичайно, програма дозволяє вимірювати відстань також в астрономічних одиницях, кілометрах, діаметрах Землі тощо. Випробуйте себе та дістаньтеся до межі нашої Сонячної системи.
Математика
А цей сервісhttps://www.desmos.com дозволяє візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік по сукупності певних даних.
Для початківців цікавими видаються приклади, які вмонтовані в сервіс – це графіки найпопулярніших «шкільних» прикладів,в яких ви зможете довільно змінювати параметри, відразу спостерігаючи їх вплив на зображення. Більш того, навіть існує можливістьтільки мовою формул намалювати місто Лас-Вегасчи планети Сонячної системи.
Хімія
http://ed.ted.com/periodic-videos – ви вважали хімію складною наукою, а таблиця Менделєєва вас лякала? Сервіс TEDed створив інтерактивну таблицю хімічних елементів.
Клік мишкою по будь-якому осередку таблиці автоматично відкриває відео, в якому дивний професор з університету Ноттінгема протягом 2-3 хвилин зрозумілою мовою покаже і розповість основні хімічні властивості обраного елемента і його застосування в повсякденному житті.
Будьте обережні: хоча кожне відео досить коротке, відмовити собі в перегляді наступного дуже важко.
Коментарi